Disko išvaržos gydymas

Sveiki atvykę į “Vertetrac” ir “Cervico 2000” pasaulį, kuriame stuburo sveikata ir skausmo malšinimas pasiekia naujas aukštumas. 

Jei ieškote nechirurginio ir neinvazinio sprendimo nugaros skausmui ir stuburo ligoms gydyti, “Vertetrac” ir “Cervico 2000” yra tinkamas pasirinkimas.

Nuo disko išvaržos iki išialgijos ir bendro nugaros ar kaklo diskomforto.

Juosmeninė stuburo dalis

,,Vertetrac‘‘ gydė tūkstančius pacientų visame pasaulyje ir pasiekė daugiau nei 85 % sėkmės rodiklį.

Dinaminis, trijų plokštumų, ambulatorinis traukos prietaisas “Vertetrac” juosmens ambulatorinė dekompresijos sistema, yra novatoriškas ir ekonomiškas stuburo traumų ir sutrikimų gydymo būdas. Jis užtikrina trimatę stuburo trauką – tokios savybės nėra kituose šiuo metu rinkoje esančiuose prietaisuose.

Indikacijos

Apatinės nugaros dalies skausmas, skoliozė, sportinės traumos, disko išvarža, stuburo stenozė ir išialgija.

Kontraindikacijos

Bet kokio tipo stuburo fiksacija, taip pat spondiliozė ar spondilolistezė.

stuburo diskas_baltas

Pagrindinis išskirtinumas dėvint “Vertetrac” įrenginį, kad pacientas skatinamas aktyviai judėti, stovėti, eiti, siekiant greitesnio gyjimo ir atsigavimo.

 “Vertetrac” yra kompaktiškas prietaisas, galintis sukurti iki 50 % paciento kūno svorio dekompresijos jėgą. Pašalinus juosmens diskų ir nervų spaudimą, apatinės kūno dalies ir kojų skausmas smarkiai sumažėja.

Dvi neatsiejamos “Vertetrac” savybės leidžia jai pranokti visus kitus tradicinius juosmeninės dalies tempimo metodus:

01

Unikalus trijų plokštumų dekompresijos jėgų veikimas: vertikalios, horizontalios, simetrinės ir asimetrinės.

02

Jo inžinerija ir dizainas suteikia visišką judėjimo laisvę gydymo metu.

Play Video

Kaip apatinės nugaros dalies dekompresija skatina stuburo gijimą?

Ambulatorinis tempimo įrenginys pritvirtinamas pacientui stovint, o stuburas yra natūralioje lordozinėje padėtyje, idealiai tinkančioje maksimaliam apatinės nugaros dalies dekompresijos poveikiui. Kai prietaisas tinkamai įtemptas ir sureguliuotas, pacientas skatinamas vaikščioti arba atlikti įprastus dinaminės reabilitacijos pratimus. Raumenų susitraukimai stimuliuoja padidėjusį skysčių pasisavinimą diskuose, taip pat padidėjusią kraujotaką, kuri palengvina pažeistų audinių gijimą. Dėl to sumažėja skausmas, padidėja lankstumas ir funkcijos po tokių traumų, kaip: disko išvarža, stenozė, išialgija ir kt.

Koks pagrindinis šio įrenginio tikslas?

Skatinti aktyvų gydymą ir skausmo malšinimą pacientams, kenčiantiems nuo ūmaus ir lėtinio nugaros skausmo, taikant ambulatorinę dekompresiją.

Kaklinė stuburo dalis.

Kaklo ambulatorinės dekompresijos prietaisas, skirtas ūmiam ir lėtiniam kaklo skausmui gydyti. Jis užtikrina revoliucinį požiūrį į dekompresijos gydymą, taikant trijų plokštumų traukos jėgas: vertikalią, horizontalią, simetrišką ir asimetrišką.

Kaklinės stuburo dalies dekompresija neapsiriboja vien skausmo malšinimu, bet nukreipia ir gydo tikrąjį skausmo šaltinį. Jis aktyviai skatina stuburo sutrikimų gydymą, atlikdamas kaklinės stuburo dalies dekompresiją kartu su aktyvia reabilitacija. Raumenų susitraukimai stimuliuoja padidėjusį skysčių pasisavinimą diskuose, taip pat padidėjusią kraujotaką, kuri palengvina pažeistų audinių gijimą. Dėl to sumažėja skausmas, padidėja lankstumas ir funkcijos po tokių traumų, kaip disko išvarža, kreivakaklystė. Svarbiausia šio prietaiso savybė – galimybė atlikti simetrinę ir asimetrinę kaklinės stuburo dalies trauką.

Indikacijos

Kaklo skausmas dėl degeneracijos ir disko išvaržos, whiplash trauma, kreivakaklystė ir sporto traumos.

Play Video