fbpx

Lazerinis gydymas

Kamuoja ilgą laiką besitęsiantis kaklo, pečių, rankų, juosmens, kryžmens, sėdmenų, kojų ar  pėdų skausmas?

Pašalinsime bet kokios kilmės skausmą per itin trumpą laiko tarpą. Ūmų skausmą šaliname per 1-2 dienas!

Tokį rezultatą šiuo metu užtikrina efektyviausias skausmo gydymo lazeris– Klaser Cube 4. Tai unikali ir vienintelė priemonė per trumpiausią laiką gebanti išgydyti aštrų ir lėtinį skausmą, uždegimus, sumušimus, patempimus, žaizdas ir kt.

Lazerio nauda

lazeris_baltas

Tikriausiai esate turėję situaciją, kai išbandėte visas skausmą malšinančias priemones, bet jis nepraėjo ir iki šiol visi nemedikamentiniai ūmaus ir lėtinio skausmo malšinimo būdai užtruko mėnesius.

Tik Klaser ūmų skausmą šalina ilgam laikui, per vieną savaitę atlikus 4-8 minučių trukmės 4-6 procedūras. Lėtinio skausmo gydymas užtrunka ilgiau – 2-3 savaites, per kurias atliekamos 6-12 procedūrų.

Klaser – tai įnovatyviausia ir efektyviausia lazerio technologija visoje Lietuvoje, gydanti, bet kokios kilmės skausmą per itin trumpą laiko tarpą. Tai vienintelis didelės energijos lazeris Lietuvoje ir visoje Vakarų Lietuvoje, kuris dėl patentuotos ir unikalios ISP MODE funkcijos leidžia per itin trumpą laiką šalinti ir gydyti ilgai besitesiantį, aštrų, deginantį, maudžiantį, duriantį, buką ar dar kitokį jaučiamą pobūdžio skausmą.

Lazerio terapinis poveikis

01.

Padidėjęs medžiagų apykaitos aktyvumas
Stimuliuojant pagrindines molekules (hemoglobiną, vandenį, citochromą c), Klaser pagerina audinių oksigenaciją, ATP sintezę ir tarpląstelinius mainus, suaktyvina fotocheminių reakcijų kaskadą, kuri greitina gijimo ir regeneracijos procesus.

02.

Geresnė kraujagyslių veikla
Klaser sukelia gydomos srities kraujagyslių išsiplėtimą ir skatina angiogenezę, todėl pagerėja kraujotaka, optimizuojama audinių mityba ir pašalinamos ląstelių atliekos bei uždegiminiai veiksniai. Klaser taip pat skatina limfos drenažo sistemos veiklą, dėl to sumažėja mėlynės ar dėl vietinio uždegimo atsiradęs patinimas.

03.

Priešuždegiminis poveikis
Lazerio terapija pagreitina uždegiminio proceso pabaigą. Įrodyta, kad gydant lazeriu sumažėja interleukino-1, citokino, kuris pasižymi imuniniu ir prouždegiminiu poveikiu, o antioksidanto superoksido dimutazės (SOD) kiekis padidėja, padėdamas sumažinti žalingą laisvųjų radikalų aktyvumą.

04.

Geresnė nervų sistemos funkcija
Įrodyta, kad lazerio terapija padeda normalizuoti nervinių signalų perdavimą autonominiuose, jutiminiuose ir motoriniuose nerviniuose takuose. Po gydymo lazeriu pagerėja tiek sudėtinio raumenų veikimo potencialo (CMAP), tiek nervų latencijos vertės. Taip pat įrodyta, kad jis skatina aksonų dygimą ir pažeistų nervų ląstelių regeneraciją.

05.

Analgezinis poveikis
Įrodyta, kad skausmas sumažėja dėl nervų aktyvumo pokyčių, sumažėjusio lokalaus uždegimo ir patinimo, kurie pasireiškia po Klaser terapijos kurso.

06.

Spartesnis audinių atstatymas ir ląstelių augimas
Klaser bangos ilgis, galia ir impulsų dažniai giliai įsiskverbia į audinius ir pagreitina ląstelių dauginimąsi bei augimą, nes suintensyvėja jų medžiagų apykaita. Dėl to sausgyslių, raiščių, raumenų ir kaulų ląstelės atsistato greičiau.

07.

Sumažėja skaidulinio audinio susidarymas
Ankstyvoji Klaser terapija gali užkirsti kelią randinio audinio kaupimuisi po plyšimų, nudegimų ar operacijų. Įrodyta, kad užgiję audiniai yra elastingesni, o randai susidaro minimalūs, todėl sumažėja lėtinio skausmo, susijusio su randais, atsiradimas.

08.

Imunoreguliacija
Gydomuose audiniuose pastebėtas leukocitų aktyvumo pagreitėjimas ir sustiprėjęs limfocitų atsakas (pagerėja negyvybingų audinių komponentų pašalinimas ir greitas atsistatymas). Lazerio pagalba apdorotos žaizdos yra atsparesnės antrinėms infekcijoms.

09.

Greitesnis žaizdų gijimas
Lazeris optimizuoja kolageno ir elastino nusėdimą: įrodyta, kad Klaser gydomos žaizdos gyja greičiau, o padidėjęs tempiamasis stipris užkerta kelią tolesniems suirimams. Klaser terapija veiksminga gydant lėtines diabetines opas ir traumines žaizdas.

10.

Akupunktūros taškai
Klaser stimuliuoja akupunktūrinius taškus, todėl galima atlikti akupunktūrą be adatų.

DUK

Užtenka vos keletos apsilankymų (2-3 procedūdos). Ūmaus skausmo šalinimas užtrunka iki 1 savaitės laikotarpio, lėtinio skausmo šalinimas ilgiau: nuo 2 iki 3 savaičių. Itin retais atvejais tiek ūmiam, tiek lėtiniam skausmui prireikia daugiau laiko ir papildomų procedūrų.

Tai užtikrina šiame lazeryje panaudotos pasaulinio lygio inovacijos: 4-ių bangų technologija. Skirtingi bangų ilgiai ir jų dažniai, kartu veikdami, sukuria ypatingo efektyvumo poveikį bei ISP technologija. Šia technologija iki 20000Hz siekiantis impulso dažnis ir jo derinimas su skirtingų tipų lazerio šviesos bangomis užtikrina ilgalaikį gydymo poveikį ir ženkliai trumpesnį procedūrų atlikimo laiką. Svarbu žinoti, kad iki 20W siekianti galia gydo, o ne lengvina simptomus. 

 

Taip pat, Klaser dinaminė terapija turi antiedeminį poveikį, kuris sukelia kraujagyslių išsiplėtimą ir kartu suaktyvina limfos drenažo sistemą, kurio dėka patinimas ir skausmas sumažėja jau po pirmos procedūros.

Naujausi moksliniai tyrimai atskleidė vidutinės galios svarbą. Pastovios energijos kiekis organizme: ši savybė iš tiesų yra labai svarbi, norint tiekti tinkamą energiją atliekant lazerio procedūras. Šiuo metu dauguma super impulsinių lazerių tiekia didelės galios impulsus per trumpą laiką (milijoninę arba milijardinę sekundės dalį) ir jie gali suteikti tik vos keletą milivatų, o vidutinė galia gali pasiekti vos kelis vatus.

Gydymo metu jaučiama intensyvi šiluma, o skausmo lazerio procedūra nesukelia.

Nėštumo metu reikia vengti tiesioginio vaisiaus ir besilaukiančiosios apatinės nugaros dalies apšvietimo. Kitos kūno dalys gali būti gydomos.

Moksliniais tyrimais yra nustatyta tik keletas kontraindikacijų lazerio terapijai: Piktybinių navikų vietos, vėžiniai susirgimai, išplitusios metastazės, esant 6 mėn. po spindulinės terapijos, skydliaukės srityse (sergant endokrininėmis ligomis). Akys – lazerio spindulio nukreipti tiesiogiai į akis negalima, net jei dėvimi apsauginiai akiniai.

Moksliniai tyrimai

Daugiau kaip 20 metų trunkanti gamintojo patirtis, atliekant mokslinius ir klinikinius tyrimus, leido sukurti saugias ir itin efektyvias kelių technologijų derinimo programas.