Sveikas stuburas: skausmo gydymas Klaipėdoje

Kamuoja ūmus ar ilgą laiką besitęsiantis kaklo, pečių, rankų, juosmens, kryžmens, sėdmenų, kojų, pėdų skausmas? Mes žinome, kaip tai pašalinti vos per 2 apsilankymus!

Play Video

Apie mus

Skausmo medicinos ir reabilitacijos klinika ,,Sveikas stuburas‘‘ pradėjo savo veiklą 2022 metais Klaipėdoje. Išsiskiriame profesionaliu ir inovatyviu požiūriu į judesį be skausmo. Mūsų aukštos kvalifikacijos ir užuojautos kupina specialistų komanda specializuojasi visapusiško skausmo valdymo srityje. Siūlome platų, inovatyvių gydymo būdų ir terapijų spektrą, pritaikytų prie konkrečių jūsų poreikių. Priimame veiksmingus sprendimus, kurie atneša ilgalaikį palengvėjimą ir padeda atgauti kontrolę.

Funkcinė magnetinė stimuliacija (FMS) - kas tai?

Funkcinė magnetinė stimuliacija (FMS) yra neinvazinis gydymas, kurio metu stiprus impulsinis magnetinis laukas veikia raumenis ir priverčia juos susitraukti. Dėl magnetinės stimuliacijos padidėja veikiamos srities raumenų jėga ir ištvermė. FMS metu taip pat skatina medžiagų apykaitą ląstelėse ir gerina audinių kraujotaką.

DUBENS DUGNO GYDYMAS FMS

Sužinokite daugiau

Lazerinis skausmo gydymas

lazeris_baltas

Klaser Cube 4 – tai revoliucinis skausmo malšinimas ir gydymas!

Pašalinsime bet kokios kilmės skausmą per itin trumpą laiko tarpą. Ūmų skausmą šaliname per 1-2 dienas.

Tokį rezultatą šiuo metu užtikrina pažangiausias skausmo gydymo lazeris– Klaser Cube 4. Tai unikali ir vienintelė priemonė per trumpiausią laiką gebanti gydyti aštrų ir lėtinį skausmą, uždegimus, sumušimus, patempimus, žaizdas ir kt. 

Prisijunkite prie vis didėjančio skaičiaus žmonių, kurie su Klaser rado palengvėjimą. Pasinaudokite šia inovatyvia technologija ir atsisveikinkite su skausmu, uždegimu ar slegiančiu diskomfortu.

Individualios mankštos

Disko išvaržų gydymas

stuburo diskas_baltas

“Vertetrac” ir “Cervico 2000” yra du ambulatorinės dekompresijos prietaisai, skirti ūmioms ir lėtinėms stuburo ligoms gydyti, tokioms kaip: išialgija, disko išvarža, stenozė, kreivakaklystė ir kt.

Jei ieškote alternatyvos operacijai, ar gyvenimo be vaistų “Vertatrac” ir “Cervico 2000” yra tinkamas pasirinkimas.

,,Vertetrac‘‘ gydė tūkstančius pacientų visame pasaulyje ir pasiekė daugiau nei 85% sėkmės rodiklį.

Dinaminis, trijų plokštumų, ambulatorinis traukos prietaisas “Vertetrac” juosmens ambulatorinė dekompresijos sistema, yra novatoriškas ir ekonomiškas stuburo traumų ir sutrikimų gydymo būdas. Jis užtikrina trimatę stuburo trauką – tokios savybės nėra kituose šiuo metu rinkoje esančiuose prietaisuose.

Klientų atsiliepimai

Paslaugos

Ultragarso terapija

Itin universali ir veiksminga priemonė, kuri spartina audinių regeneraciją, mažina raumenų spazmus, skausmą, uždegimą ir gerina audinių mikrocirkuliaciją. Ypač rekomenduojama

Sužinoti daugiau >>