Apie mus

Skausmo medicinos ir reabilitacijos klinika ,,Sveikas stuburas‘‘ pradėjo savo veiklą 2022 metais Klaipėdoje. Išsiskiriame profesionaliu ir inovatyviu požiūriu į judesį be skausmo. Taikydami pažangiausius šiuolaikiškus, mokslo patvirtintus metodus bei įrangą, parenkame efektyviausią reabilitacijos gydymo modelį.

Reabilitacijos paslaugas taikome vaikams, suaugusiems ir senjorams, taip pat, visų lygių sportininkams ir neįgaliesiems. Padedame žmonėms, kurie dirba sėdimą bei fizinį darbą. Jei susiduriate su skausmais ar sveikatos problemomis, kurios trukdo įprastai, kasdieniniai veiklai – mes galime padėti tai pašalinti vos keletos apsilankymų metu. Mūsų licencijuota kineziterapeutų komanda yra pasiruošusi vertinti, diagnozuoti, ir gydyti įvairius fizinius sutrikimus bei negalias. Sveika stuburas tikslas, kad pacientas pasiektų maksimalų judėjimo funkcijų potencialą ir gyvenimo kokybė teiktų džiaugsmą.

Susipažinkite su mūsų komanda

Karolina Norkutė

Kineziterapeutė, Fizinės medicinos ir reabilitacijos specialistė, klinikos vadovė

Mano tikslas – padėti pasiekti maksimalų reabilitacijos rezultatą ir išvaduoti iš bet kokios skausmo formos.

Kalbos: Lietuvių, anglų, rusų

Odeta Urbonaitė

Judesio be skausmo trenerė

Mano tikslas – saugiomis ir efektyviomis treniruotėmis padidinti jūsų judėjimo kokybę, kad su geresne sveikata ir didesne energija galėtumėte mėgautis gyvenimu be skausmo.

Kalbos: Lietuvių, anglų, rusų