fbpx

Apie mus

Naujai duris atvėrusi skausmo medicinos ir reabilitacijos klinika ,,Sveikas stuburas‘‘ pradėjo savo veiklą 2022 metais Klaipėdoje. Išsiskiriame profesionaliu ir inovatyviu požiūriu į judesį be skausmo. Klinika įsikūrusi moderniuose patalpose adresu Birutės g.22-319 Klaipėda, kur pasitelkiami pažangiausi fizioterapijos įrenginiai, siekiant tikslingai spręsti kiekvieno paciento problemą.

Klinikos komanda sudaryta iš kvalifikuotų kineziterapeutų, kurie specializuojasi visapusiško skausmo valdymo srityje. Siūlome platų, inovatyvių gydymo būdų ir terapijų spektrą, pritaikytų prie konkrečių jūsų poreikių. Priimame veiksmingus sprendimus, kurie atneša palengvėjimą ir ilgalaikį rezultatą.

Mūsų tikslas yra suteikti pacientams aukščiausio lygio medicininę pagalbą, padėti išsiaiškinti skausmo priežastis, gydyti judesiu ir įvairiais kitais metodais, tokiais kaip: gydomieji masažai, moderni fizioterapija, efektyvios gydomosios mankštos ir kt.

Susipažinkite su mūsų komanda

Karolina Norkutė

Kineziterapeutė - klinikos vadovė

Mano tikslas – padėti pasiekti maksimalų rezultatą ir išvaduoti iš bet kokios skausmo formos.

Kalbos: Lietuvių, anglų, rusų

Monika Simaitienė

Kineziterapeutė - Masažuotoja

Mano tikslas – saugiais ir efektyviais reabilitacijos metodais padidinti jūsų kasdienę kokybę, kad su geresne sveikata ir didesne energija galėtumėte mėgautis gyvenimu be skausmo.

Kalbos: Lietuvių, anglų

Lukas Peštenis

Kineziterapeutas - Masažuotojas

Specializuojuosi judesio gydyme ir prevencijoje, dirbu su pacientais, siekdamas pagerinti jų judesių galimybes bei gyvenimo kokybę.

Kalbos: Lietuvių, anglų