Masažas

Gydomasis masažas ir jo nauda sveikatai

Gydomasis masažas – tai specializuota terapija, skirta ne tik atsipalaidavimui, bet ir konkrečių sveikatos problemų sprendimui. Ši masažo forma, atliekama kvalifikuotų specialistų, yra puikus būdas pagerinti bendrą savijautą ir sveikatą.

Skausmo malšinimas:

Gydomasis masažas padeda sumažinti nugaros, kaklo, pečių ir kitų kūno dalių skausmus. Jis veiksmingas esant lėtiniam skausmui, raumenų įtampai ir sąnarių problemoms.

Masažas padeda atpalaiduoti įsitempusius raumenis, sumažinti spazmus ir pagerinti judesių amplitudę. Tai ypač naudinga sportininkams bei žmonėms, dirbantiems sėdimą darbą.

Masažo metu stimuliuojama kraujotaka, kas padeda geriau aprūpinti audinius deguonimi ir maistinėmis medžiagomis. Tai skatina greitesnį raumenų ir audinių atsistatymą.

Gydomasis masažas veikia raminančiai, mažina stresą ir nerimą, padeda kovoti su nemiga. Tai puikus būdas atgauti emocinę pusiausvyrą ir pagerinti psichologinę savijautą.

Reguliarūs masažai gali padėti stiprinti imuninę sistemą, skatindami limfos tekėjimą, kuris svarbus organizmo valymo procesams ir infekcijų prevencijai.

Masažas gali padėti koreguoti netaisyklingą laikyseną.

Gydomasis masažas – tai ne tik atsipalaidavimo būdas, bet ir veiksminga priemonė sveikatos stiprinimui. Investuodami į savo sveikatą, galėsite mėgautis geresne gyvenimo kokybe ir ilgalaikiu sveikatingumu.

Pasyvi kineziterapija ir mobilizacija: kelias į geresnę sveikatą

Pasyvi kineziterapija ir mobilizacija – tai specializuoti terapiniai metodai, kurie papildomai taikomi gydant įvairias sveikatos problemas, susijusias su judamojo aparato funkcijomis. Šios procedūros padeda atstatyti prarastą judesių amplitudę, mažina skausmą ir gerina bendrą savijautą.

Pasyvi kineziterapija:

Pasyvi kineziterapija apima gydymo metodus, kurių metu pacientas nėra aktyvus dalyvis, o terapiją atlieka kvalifikuotas specialistas. Šios procedūros dažnai taikomos pacientams, kurių judėjimas yra ribotas dėl traumų, operacijų ar lėtinių ligų.

Judesių amplitudės atstatymas:

Specialistai atlieka švelnius, kontroliuojamus judesius, kurie padeda atstatyti sąnarių ir raumenų judesių amplitudę.

Pasyvios mankštos padeda atpalaiduoti įsitempusius raumenis, mažina įtampas ir gerina kraujotaką.

Pasyvūs judesiai gali padėti sumažinti skausmą ir diskomfortą, skatindami natūralius kūno gijimo procesus.

Mobilizacija

Mobilizacija – tai rankomis atliekami terapiniai judesiai, kurie skirti pagerinti sąnarių ir minkštųjų audinių funkciją. Ši technika padeda atstatyti natūralius kūno judesius, sumažinti skausmą ir pagerinti gyvenimo kokybę.

Mobilizacija padeda atkurti sąnarių judrumą, mažina sąstingį ir skatina sveiką judėjimą.

Ši technika gali efektyviai mažinti skausmą, kurį sukelia sąnarių disfunkcijos ar raumenų įtampa.

Mobilizacija skatina geresnę kraujo ir limfos cirkuliaciją, kas yra svarbu audinių regeneracijai ir bendrai sveikatai.

Pasyvi kineziterapija ir mobilizacija yra veiksmingos priemonės, padedančios pasiekti geresnių sveikatos rezultatų. Derinant šias procedūras su aktyviomis terapijos formomis, galima užtikrinti visapusišką požiūrį į sveikatos stiprinimą ir gyvenimo kokybės gerinimą.  

Lengva registracija internetu, per SETMORE platformą. 

Kontaktų puslapis