Konsultacija

Viskas ką turite žinoti apie Kineziterapeuto konsultaciją ir diagnostiką

Kineziterapeuto konsultacija yra svarbus žingsnis siekiant tikslingai pritaikyti terapijų poreikį ir dažnumą bei pagerinti paciento judėjimo funkcijas, mažinti skausmą, susijusį su įvairiomis traumomis, ligomis ar būklėmis.

Kineziterapeutas konsultacijos ir diagnostikos metu naudoja įvairius ištyrimo metodus, tokius kaip: medicininių duomenų Esveikata.lt sistemoje vertinimas ir pildymas, neurodinaminiai testai, raumenų jėgos ir judesių amplitudžių vertinimas, koordinacijos ir pusiausvyros vertinimas, jutimų sutrikimų vertinimas, apsitarnavimo funkcijų vertinimas, palpacija ir kt.

Jeigu jaučiatės esantys nežinioje, praradę viltį, nusivylę ar pavargę nuo gydytojų kabinetų durų varstymo, atsakymų, kad „jums viskas gerai“ arba priešingai – kad „pagerinti situacijos neįmanoma“, patiriate nerimą, susiduriate su abejingumu ar nenoru įsigilinti į jūsų problemą – mes esame tam, kad jums padėtume sveikti greitai ir efektyviai.

Konsultacijos metu įvyksta keletas svarbių žingsnių:

Kineziterapeutas išsamiai aptars paciento sveikatos istoriją, dabartinius simptomus, skausmo pobūdį ir tai, kaip simptomai veikia paciento gyvenimo kokybę.

Kineziterapeutas atlieka kruopštų fizinį patikrinimą, įvertindamas paciento laikyseną, judesių amplitudę, jėgą, koordinaciją ir kitus funkcinius aspektus.

Remiantis surinkta informacija, kineziterapeutas nustato problemos pobūdį ir galimas priežastis.

Kineziterapeutas suformuoja individualų gydymo planą, atsižvelgdamas į paciento tikslus, fizinę būklę ir gyvenimo būdą.

Kineziterapeutas parodo ir paaiškina, kaip techniškai atlikti individualiai pacientui pritaikytus pratimus arba taiko individualiai skirtas terapijas tokias kaip: k-lazerio terapija, magneto terapija, ultragraso terapija, elektrostimuliacija, presoterapija ir kt.

Kineziterapeutas atsako į visus paciento klausimus, susijusius su būkle, gydymo procesu, lūkesčiais ir tolesne veikla.

Po konsultacijos pacientui pateikiamas rašytiniai nurodymai dėl pratimų atlikimo namuose, taip pat rekomendacijos dėl kitų veiklų ar elgesio korekcijų. Be to, gali būti suplanuoti reguliarūs vizitai, siekiant gydyti ir spręsti problemas dėl kūrių buvo kreiptąsi.

Sėkmės raktas yra bendradarbiavimas tarp Kineziterapeuto ir paciento, įskaitant atsidavimą nustatytoms terapijoms ar pratimams. Paciento aktyvus dalyvavimas yra būtinas norint pasiekti geriausių rezultatų.

Lengva registracija internetu, per SETMORE platformą. 

Kontaktų puslapis