K-lazerio terapija

Pažangiausia ir efektyviausia lazerio technologija Lietuvoje!

Tai vienintelis didelės energijos lazeris Vakarų Lietuvoje, kuris dėl patentuotos ir unikalios ISP MODE funkcijos leidžia per itin trumpą laiką efektyviai gydyti lėtinį bei ūmų skausmą.

K-lazerio terapija sėkmingai taikoma skausmo, uždegimo, patinimo ir paviršinių pakitimų gydymui, gerina kraujotaką, limfotaką, skatina regeneruoti adinius, nervus, kaulus. Tai patikimas, saugus ir veiksmingas gydymo būdas, kurį užtikrina 4 bangų technologija. Skirtingi bangų ilgiai ir jų dažniai, veikdami kartu, sukuria ypatingo efektyvumo poveikį, ne tik palengvindami simptomus, bet ir užtikrindami sėkmingą audinių gijimo procesą.

Jau po pirmojo gydymo jausite ženklų skausmo sumažėjimą arba jis visai išnyks. Jeigu po antros procedūros skausmas nepraeina – tai nereiškia kad būklė negerėja, nes lazerio poveikis yra kumuliacinis (kaupiamasis).

Ūmiems skausmams visiškai pašalinti dažniausiai reikia 4-6 procedūrų, o lėtiniams skausmams (trunkantiems ilgiau nei 3 mėnesius) – 6-12 procedūrų. Jei po K-lazerio terapijos atliksite Kineziterapeuto nurodytus pratimus ar papildomai paskirtą fizioterapiją, skausmas gali niekada nepasikartoti.

K-laser Cube 4 Unikalumas ir Išskirtinumas

 Iki 20000Hz siekiantis impulso dažnis ir jo derinimas su skirtingų tipų lazerio šviesos bangomis užtikrina ilgalaikį gydymo poveikį ir ženkliai trumpesnį procedūrų atlikimo laiką.

Daugiau kaip 20 metų trunkanti gamintojo patirtis, atliekant mokslinius ir klinikinius tyrimus, leido sukurti saugias ir itin efektyvias kelių technologijų derinimo programas. Šių technologijų efektyvumą ir saugumą įrodo FDA (JAV Maisto ir vaistų valdyba) bei CE sertifikatai.

Didelė lazerio galia – iki 30W skvarba.

Gydymas K-lazeriu suteikia galimybę išvengti didelio vaistų kiekio ir/ar chirurginės intervencijos.

Taip pat, tai yra dinaminė terapija turinti antiedeminį poveikį. Jis sukelia kraujagyslių išsiplėtimą ir kartu suaktyvina limfos drenažo sistemą, to pasekoje patinimas ir skausmas sumažėja jau po pirmos procedūros.

Terapijos metu jaučiama intensyvi šiluma, kuri nesukelia skausmo.

K-lazerio terapija taikoma sausgyslių ir raiščių traumoms, minkštųjų audinių pažeidimams, raumenų patempimams ar įplyšimams, raumenų ar sąnarių skausmams, degeneracinėms sąnarių ligoms, neurologiniams skausmams, kaulų ir raumenų sistemos pažeidimams, uždegiminiams procesams gydyti.

240519_016

Lazerio šviesa (fotobiomoduliacija) ląstelių lygmenyje aktyvuoja fotofizinius ir fotocheminius procesus:

Priešuždegiminį, priešedeminį: skatina kraujagyslių išsiplėtimą, aktyvina limfotaką (suaktyvina limfos drenažo sistemą, kurio dėka patinimas ir skausmas sumažėja jau po pirmos procedūros), teigiamai veikia uždegimo mediatorius (makrofagus ir neutrofilus);

Skausmo receptoriuose didina skausmo toleranciją, mažina skausmo dirgiklių perdavimą smegenims, skatina endorfinų gamybą;

Ženkliai spartina naujų kapiliarų formavimąsi pažeistuose audiniuose, žaizdose. Dėl kraujagyslių išsiplėtimo padidėjęs kraujo ir deguonies tiekimas greitina gijimo procesą ir mažina skausmą;

Didina specifinių enzimų gamybą, kurie perneša deguonį ir skatina pažeistų ląstelių atsistatymą bei regeneraciją;

Gerina nervų regeneraciją per kamieninių ląstelių augimo skatinimą ir ryšių tarp neuronų atstatymą;

Greitina minkštųjų audinių žaizdų, opų, gleivinės uždegimų gijimą dėl biostimuliacijos poveikio;

Gerina sąnarių funkciją skatinant kremzlinio audinio gamybą (chondrogenezės procesas varomas chondrocitų ir II tipo kolageno padidėjimo);

Didėja audinių elastingumas dėl I tipo kolageno augimo didėjimo, kuris atsakingas už skaidulų atsistatymą;

  • Didėja pažeistų raumenų regeneracija per miofibrilių augimo skatinimą;

Pažeistų kaulų greitesnis augimas įtakotas didesnio kaulinių ląstelių (osteoblastų) dauginimosi ir I ir II tipo kolageno susidarymo.

JAV ir ES ši terapija naudojama jau ilgus metus gydant įvairias sveikatos problemas!

NBA krepšinio komandos, Paryžiaus St Germain, Miuncheno Bayern, Milano Inter ar JK Premiership futbolo ir regbio klubai, NY Yankees neįsivaizduoja nei dienos be K-lazerio terapijos.

K-lazeris naudojamas prevenciniais tikslais ir gerinti sportinės veiklos rezultatus bei optimaliai atsistatyti po intensyvių treniruočių ar varžybų.

Šis gydymo metodas itin populiarus USA gydytojų ir kineziterapeutų dėl mažo rizikingumo ir itin greito veiksmingumo bei gebėjimo giliai prasiskverbti į audinius (iki 10-12 cm). Po K-lazerio terapijos pacientai net po pirmo karto jaučia kur kas mažesnį skausmą ir gali apsieiti be vaisto ir/ar operacijos.

Ūmaus ir lėtinio skausmo šalinimas taikant K-lazerio terapiją

Daugelis pacientų nurodo, kad skausmas palengvėja vos po vieno gydymo seanso. Praktiniais tyrimais įrodyta, kad po 1-2 procedūrų ūmus skausmas ženkliai sumažėjo 70% klientų, o lėtinis (trunkantis ilgiau nei 3 mėn) – 60%. Pavyzdžiui: lėtinis apatinės nugaros dalies skausmo gydymas buvo efektyvus 71% atvejų, 45% atvejų jis visai pašalintas; žaizdų gijimas buvo ženkliai greitesnis 55% atvejų. Visais atvejais pagerėja judesių amplitudė.

Moksliniai tyrimai ir publikacijos

Yra paskelbta virš 2000 mokslinių ir medicinos tyrimų straipsnių apie lazerio terapijos paspartintą traumų gijimą ir skausmo malšinimą tiek ūminių, tiek ir lėtinių ligų atvejais. Tarp jų yra daugiau kaip 100 griežtai kontroliuojamų mokslinių tyrimų, kuriuose užfiksuotas lazerio veiksmingumas. Lazerio prietaiso saugumas ir efektyvumas yra patvirtintas CE ir FDA sertifikatais. Per ilgamečius tyrimus nebuvo nustatyta jokio šalutinio poveikio (jeigu laikomasi kontraindikacijų nurodymo) jis taikomas net nėščiosioms.

K-lazerio terapijos trukmė

Dažniausiai gydymas trunka iki 15-20 min. priklausomai nuo gydomos projekcijos dydžio. Kuo maženis plotas, tuo trumpesnė terapijos trukmė.

Moksliniais tyrimais yra nustatyta keletas kontraindikacijų K- lazerio terapijai.

Terapijos negalima atlikti: piktybinių navikų vietose, turint vėžinių susirgimų ar išplitusių metastazių; skydliaukės zonoje; nėštumo metu reikia vengti tiesioginio vaisiaus ir besilaukiančiosios apatinės nugaros dalies apšvietimo (kitos kūno dalys gali būti gydomos); akys: negalima lazerio spindulio nukreipti tiesiogiai į akis, net jei dėvimi apsauginiai akiniai.

Pacientams, kurie naudoja foto jautrinančius vaistus (tokius kaip steroidai) ar imunitetą slopinančius vaistus (imunosupresantus), negali būti taikoma K-lazerio terapija. Jei esate gydomas kortizono injekcijomis, lazerio terapija gali būti taikoma ne anksčiau kaip po 7 dienų.

Lazerio terapinis poveikis

01.

Padidėjęs medžiagų apykaitos aktyvumas
Stimuliuojant pagrindines molekules (hemoglobiną, vandenį, citochromą c), Klaser pagerina audinių oksigenaciją, ATP sintezę ir tarpląstelinius mainus, suaktyvina fotocheminių reakcijų kaskadą, kuri greitina gijimo ir regeneracijos procesus.

02.

Geresnė kraujagyslių veikla
Klaser sukelia gydomos srities kraujagyslių išsiplėtimą ir skatina angiogenezę, todėl pagerėja kraujotaka, optimizuojama audinių mityba ir pašalinamos ląstelių atliekos bei uždegiminiai veiksniai. Klaser taip pat skatina limfos drenažo sistemos veiklą, dėl to sumažėja mėlynės ar dėl vietinio uždegimo atsiradęs patinimas.

03.

Priešuždegiminis poveikis
Lazerio terapija pagreitina uždegiminio proceso pabaigą. Įrodyta, kad gydant lazeriu sumažėja interleukino-1, citokino, kuris pasižymi imuniniu ir prouždegiminiu poveikiu, o antioksidanto superoksido dimutazės (SOD) kiekis padidėja, padėdamas sumažinti žalingą laisvųjų radikalų aktyvumą.

04.

Geresnė nervų sistemos funkcija
Įrodyta, kad lazerio terapija padeda normalizuoti nervinių signalų perdavimą autonominiuose, jutiminiuose ir motoriniuose nerviniuose takuose. Po gydymo lazeriu pagerėja tiek sudėtinio raumenų veikimo potencialo (CMAP), tiek nervų latencijos vertės. Taip pat įrodyta, kad jis skatina aksonų dygimą ir pažeistų nervų ląstelių regeneraciją.

05.

Analgezinis poveikis
Įrodyta, kad skausmas sumažėja dėl nervų aktyvumo pokyčių, sumažėjusio lokalaus uždegimo ir patinimo, kurie pasireiškia po Klaser terapijos kurso.

06.

Spartesnis audinių atstatymas ir ląstelių augimas
Klaser bangos ilgis, galia ir impulsų dažniai giliai įsiskverbia į audinius ir pagreitina ląstelių dauginimąsi bei augimą, nes suintensyvėja jų medžiagų apykaita. Dėl to sausgyslių, raiščių, raumenų ir kaulų ląstelės atsistato greičiau.

07.

Sumažėja skaidulinio audinio susidarymas
Ankstyvoji Klaser terapija gali užkirsti kelią randinio audinio kaupimuisi po plyšimų, nudegimų ar operacijų. Įrodyta, kad užgiję audiniai yra elastingesni, o randai susidaro minimalūs, todėl sumažėja lėtinio skausmo, susijusio su randais, atsiradimas.

08.

Imunoreguliacija
Gydomuose audiniuose pastebėtas leukocitų aktyvumo pagreitėjimas ir sustiprėjęs limfocitų atsakas (pagerėja negyvybingų audinių komponentų pašalinimas ir greitas atsistatymas). Lazerio pagalba apdorotos žaizdos yra atsparesnės antrinėms infekcijoms.

09.

Greitesnis žaizdų gijimas
Lazeris optimizuoja kolageno ir elastino nusėdimą: įrodyta, kad Klaser gydomos žaizdos gyja greičiau, o padidėjęs tempiamasis stipris užkerta kelią tolesniems suirimams. Klaser terapija veiksminga gydant lėtines diabetines opas ir traumines žaizdas.

10.

Akupunktūros taškai
Klaser stimuliuoja akupunktūrinius taškus, todėl galima atlikti akupunktūrą be adatų.

Lengva registracija internetu, per SETMORE platformą. 

Kontaktų puslapis