Neurologinė kineziterapija

Neurologinės kineziterapijos tikslas yra padėti pacientui tapti savarankiškam ir pasiekti kuo aukštesnį funkcinį lygį, tuo pačiu pagerinant jo gyvenimo kokybę. Siekiant šių tikslų, neurologinė kineziterapija gali apimti šiuos uždavinius:

  1. Mobilumo, raumenų kontrolės, eisenos ir balanso gerinimas: Įvairūs pratimai ir veiklos, skirtos pagerinti paciento judėjimo gebėjimus, stabilumą ir koordinaciją.
  2. Kineziterapijos pratimų programos sudarymas ir pritaikymas: Individualiai pritaikytos pratimų programos, kurios mažina raumenų silpnumą, spazmiškumą ir skausmą bei palaiko sąnarių judesių amplitudę.
  3. Pagalbinių ortopedinių priemonių parinkimas ir pritaikymas: Tai gali apimti įvairius ortopedinius įrenginius, tokius kaip lazdelės, vaikštynės ar specialūs batai, pritaikytus pagal paciento poreikius.
  4. Paciento ir jo šeimos narių mokymas ir konsultavimas: Siekiama užtikrinti, kad pacientas ir jo artimieji suprastų gydymo planą, galėtų tęsti reabilitacijos veiklas namuose ir prisitaikyti prie naujų gyvenimo sąlygų.

Mūsų taikomi gydymo metodai gali padėti:

Lengva registracija internetu, per SETMORE platformą. 

Kontaktų puslapis