Gydymo metodai

P1443144

K-Lazerio terapija

Pažangiausia ir efektyviausia lazerio technologija Lietuvoje!

Tai vienintelis didelės energijos lazeris Vakarų Lietuvoje, kuris dėl patentuotos ir unikalios ISP MODE funkcijos leidžia per itin trumpą laiką efektyviai gydyti lėtinį bei ūmų skausmą.

IMG_56992

Magneto terapija

Funkcinė magnetinė stimuliacija atliekama dviem būdais: naudojant magneto aplikatorių lokaliai zonai/-oms arba magneto kėdėje apimant dubens dugną ir stuburo sritį/-is. Terapijos poreikį ir kiekį nustato kineziterapeutas atsižvelgęs į gydomo sutrikimo pobūdį. Procedūros trukmė nuo 25 iki 35 minučių.

4325

Ultragarso terapija

Ultragarso terapija su medikamentais yra fizioterapijos metodas, naudojantis aukšto dažnio garso bangas, siekiant gydyti įvairias sveikatos problemas. Ultragarso bangos sukelia mikrovibracijas audiniuose, kurios padeda mažinti skausmą, uždegimą ir gerina gijimą. 

1226

Vakuuminė elektrostimuliacija

Vakuuminė elektrostimuliacija yra fizioterapinis metodas, kuris derina vakuumo terapijos ir elektrostimuliacijos principus. Šis metodas skirtas skatinti raumenų aktyvumą, pagerinti kraujotaką, mažinti skausmą ir skatinti audinių atsinaujinimą.

P1851741

Presoterapija

Presoterapija COMPEX – tai inovatyvi terapija, skirta limfos ir kraujotakos gerinimui, naudojant kompresinius įrenginius. Ši technika taikoma tiek reabilitacijoje, tiek sportinėje medicinoje, siekiant pagreitinti gijimo procesus, sumažinti raumenų nuovargį ir užkirsti kelią įvairioms sveikatos problemoms.

2149146137

Masažas

Gydomasis masažas – tai specializuota terapija, skirta ne tik atsipalaidavimui, bet ir konkrečių sveikatos problemų sprendimui. Ši masažo forma, atliekama kvalifikuotų specialistų, yra puikus būdas pagerinti bendrą savijautą ir sveikatą.

Karolina-Norkutė

Konstultacija

Jeigu jaučiatės esantys nežinioje, praradę viltį, nusivylę ar pavargę nuo gydytojų kabinetų durų varstymo, atsakymų, kad „jums viskas gerai“ arba priešingai – kad „pagerinti situacijos neįmanoma“, patiriate nerimą, susiduriate su abejingumu ar nenoru įsigilinti į jūsų problemą – mes esame tam, kad jums padėtume sveikti greitai ir efektyviai.

Lengva registracija internetu, per SETMORE platformą. 

Kontaktų puslapis