Lazerinis skausmo gydymas Klaser

K-laserio terapija – tai gydymo būdas, kurio metu naudojant tam tikro ilgio bangas naudojama šviesa padeda sumažinti skausmą, uždegimą ir skatina gijimą. K-Laser – tai IV klasės terapinis lazeris, kuriuo į pažeistus audinius nukreipiamas didelio galingumo tikslingas lazerio šviesos pluoštas.

Vienas iš pagrindinių K lazerio terapijos privalumų – gebėjimas sumažinti skausmą ir uždegimą. Lazeris veikia didindamas kraujo pritekėjimą į pažeistą vietą, o tai padeda sumažinti patinimą ir skatina gijimą. Padidėjusi kraujotaka taip pat padeda sumažinti skausmą, nes skatina endorfinų, kurie yra natūralūs organizmo gaminami skausmą malšinantys vaistai, išsiskyrimą.

Dar vienas K-laserio terapijos privalumas – jos gebėjimas skatinti audinių atstatymą ir regeneraciją. Lazeris stimuliuoja kolageno, kuris yra baltymas, būtinas organizmo audinių augimui ir atstatymui, gamybą. Tai gali padėti pagreitinti gijimo procesą ir pagerinti bendrą audinių funkciją.

Įrodyta, kad K-Laser terapija taip pat yra veiksminga gydant įvairias ligas, įskaitant raumenų ir kaulų traumas, artritą, neuropatiją ir net tokias odos ligas kaip aknė ir psoriazė. Ji taip pat gali būti naudojama kaip papildomas gydymas kartu su kitais medicininiais gydymo būdais.

Indikacijos: tarpslankstelinė disko išvarža, osteoporozė, osteochondrozė, cervikalgija, torokalgija, liumbalgija, liumboišialgija, riešo kanalo (tunelio) sindromas, sportinės traumos, peties ankštumo sidnromas, artrozės, raiščių pažaidos, plyšimai, mikro traumos, pentinai, artritas, migrena, trišakio nervo uždegimas, sėdimojo nervo uždegimas ir kt.

Kontraindikacijos: piktybinių navikų vietos, vėžiniai susirgimai, išplitusios metastazės, esant 6 mėn. po spindulinės terapijos, skydliaukės srityse (sergant endokrininėmis ligomis). Akys – lazerio spindulio nukreipti tiesiogiai į akis negalima, net jei dėvimi apsauginiai akiniai. Jei esate gydomas kortizono injekcijomis, lazerio terapija gali būti taikoma ne anksčiau kaip po 7 dienų.

Kitos paslaugos

Ultragarso terapija

Itin universali ir veiksminga priemonė, kuri spartina audinių regeneraciją, mažina raumenų spazmus, skausmą, uždegimą ir gerina audinių mikrocirkuliaciją. Ypač rekomenduojama esant lėtam kaulų gijimui po

Skaityti daugiau >>