Individuali kineziterapija vaikams ir paaugliams esant netaisyklingai laikysenai.

Netaisyklinga laikysena, krūtinės ląstos deformacija, skoliozė (stuburo iškrypimas), plokščiapėdystė – sutrikimai dažnai nustatomi dar ankstyvoje vaikystėje. Visa tai gali lemti įvairūs veiksniai, įskaitant netinkamą ergonomiką, raumenų silpnumą ir struktūrinius pakitimus. Individuali kineziterapija gali padėti pagerinti laikyseną, taikant įvairius pratimus: tempimo, pasipriešinimo, jėgos, pusiausvyros ir kt. terapinius metodus.

Vienas iš pagrindinių individualios kineziterapijos, skirtos netaisyklingos laikysenos vaikams ir paaugliams, tikslų – stiprinti silpnus raumenis, kurie palaiko taisyklingą laikyseną. Be to, kineziterapeutai gali taikyti manualinės terapijos metodus, pavyzdžiui, masažą ar sąnarių mobilizaciją, kad pagerintų sąnarių judrumą ir sumažintų skausmą.

Kitas svarbus individualios fizioterapijos dėl netaisyklingos laikysenos aspektas yra švietimas. Kineziterapeutai gali mokyti vaikus ir paauglius tinkamos ergonomikos sėdint, stovint ir naudojantis elektroniniais prietaisais, pavyzdžiui, kompiuteriais ir išmaniaisiais telefonais. Jie taip pat gali patarti, kaip išlaikyti taisyklingą laikyseną visą dieną, net ir užsiimant tokia veikla kaip sportas ar kuprinės nešiojimas.

Apskritai individuali kineziterapija yra veiksmingas gydymo būdas netaisyklingos laikysenos vaikams ir paaugliams. Kineziterapeutai, spręsdami pagrindines problemas, tokias kaip raumenų silpnumas ir netinkama ergonomika, gali padėti pagerinti laikyseną ir sumažinti būsimų komplikacijų riziką. Kineziterapija vaikams gali būti ne tik priemonė pašalinti tam tikrą problemą, bet tai iš tiesų veikia ir jų nuotaiką: vaikai tampa ramesni, linksmesni, pagreitėja jų medžiagų apykaita, mažėja ilgalaikio nuovargio tikimybė.

Kitos paslaugos

Ultragarso terapija

Itin universali ir veiksminga priemonė, kuri spartina audinių regeneraciją, mažina raumenų spazmus, skausmą, uždegimą ir gerina audinių mikrocirkuliaciją. Ypač rekomenduojama esant lėtam kaulų gijimui po

Skaityti daugiau >>

Individualus gydymas

Individualaus gydymo metu taikome kompleksinį gydymo modelį, kurį sudarė licenzijuotas kineziterapeutas. Pilnos programos gydymą gali sudaryti: manualinė terapija, fizioterapija, miofascialinis įtampos zonų atpalaidavimas, gydomosios mankštos,

Skaityti daugiau >>