Raumenų įtampos šalinimas

Giliųjų audinių masažas – tai masažo terapijos rūšis, kurios metu daugiausia dėmesio skiriama gilesniems raumenų ir jungiamojo audinio sluoksniams sureguliuoti. Taikant šią techniką lėtai, stipriai spaudžiant ir giliai glostant, masažuojami vidiniai raumenų ir jungiamojo audinio sluoksniai. Pagrindinis giliųjų audinių masažo tikslas – sumažinti lėtinę įtampą ir raumenų sankaupas, kurios gali sukelti skausmą, ribotą judrumą ir uždegimą.

Įrodyta, kad giliųjų audinių masažas turi daug sveikatai naudingų savybių. Jis gali padėti sumažinti lėtinį skausmą, pagerinti kraujospūdį, sumažinti stresą ir nerimą, padidinti judesių amplitudę ir paskatinti geresnį miegą. Tačiau jis nerekomenduojamas visiems. Žmonės, sergantys tam tikromis ligomis, pavyzdžiui, kraujo krešuliais ar osteoporoze, turėtų vengti giliųjų audinių masažo.

Taip pat svarbu atkreipti dėmesį, kad po seanso giluminis audinių masažas gali sukelti tam tikrą diskomfortą ar skausmingumą. Tai normalu ir turėtų praeiti per dieną ar dvi. Po seanso rekomenduojama gerti daug vandens, kad pasišalintų masažo metu išsiskyrę toksinai.

Kitos paslaugos

Individualus gydymas

Individualaus gydymo metu taikome kompleksinį gydymo modelį, kurį sudarė licenzijuotas kineziterapeutas. Pilnos programos gydymą gali sudaryti: manualinė terapija, fizioterapija, miofascialinis įtampos zonų atpalaidavimas, gydomosios mankštos,

Skaityti daugiau >>