Limfodrenažinis masažas arba presoterapija (kojos)

Presoterapinė reabilitacija – tai medicininis gydymas, kurio metu taikoma kompresinė terapija, skirta pagerinti kraujotaką, sumažinti patinimą ir palengvinti įvairių kūno dalių skausmą. Šis gydymas paprastai taikomas pacientams, kuriems buvo atlikta operacija arba kurie serga tokiomis ligomis kaip limfedema, venų varikozė ar venų nepakankamumas. Presoterapijos reabilitacijos nauda – sumažėjęs patinimas ir uždegimas, pagerėjusi kraujotaka, sumažėjęs skausmas ir diskomfortas. Ji taip pat gali padėti išvengti kraujo krešulių susidarymo ir kitų komplikacijų, susijusių su prasta kraujotaka. Pacientams gali prireikti kelių seansų per kelias savaites ar mėnesius, kad būtų pasiekti optimalūs rezultatai.

 

Limfodrenažas – tai maloni ir neskausminga procedūra, tinkanti bet kokio amžiaus tiek vyrams, tiek moterims, atliekama kompresinės terapijos aparatu. Tai procedūra, kurios metu intensyviai žadinama limfotaka. Būtent limfos tekėjimas gali užtikrinti grožį ir sveikatą mūsų kūne – limfinė sistema yra glaudžiai susijusi su tinkamu organizmo išsivalymu, stipriu imunitetu ir gera bendra savijauta, o sklandus limfos tekėjimas gali išspręsti ar palengvinti įvairiais organizmo būsenas ir sutrikimus. Jei nuolat jaučiatės pavargę, tinsta kojos, organizme kaupiasi skysčiai, silpsta imunitetas ar prastėja odos būklė, limfodrenažinis masažas gali padėti ir vėl gerai jaustis savo kūne!

Kitos paslaugos

Ultragarso terapija

Itin universali ir veiksminga priemonė, kuri spartina audinių regeneraciją, mažina raumenų spazmus, skausmą, uždegimą ir gerina audinių mikrocirkuliaciją. Ypač rekomenduojama esant lėtam kaulų gijimui po

Skaityti daugiau >>